-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генератор дизельний
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-004030-a
Торги не відбулися
400 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
c4af8e4cb2e24ba3b3d5a7672c55d07f
Внутрішній номер закупівлі:
29591438
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-004030-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 2 "ПЕРЛИНКА" САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41846952
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Самар, вул. Велика Ковалівка, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Клиценко +380998168792 41846952_tender@ukr.net https://ncheburashka.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 11:10 - 25.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 11:10 - 28.06.2026 00:00
Аукціон:
з 29.06.2026 15:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 400.00 Генератор дизельний