• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Генератор дизельний

Оголошено тендер

400 400.00 UAH
Номер: 20aab01af06345a8b1fed015e8570d44
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-19-004660-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 2 "ПЕРЛИНКА" САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 2 "ПЕРЛИНКА" САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 400 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Генератор дизельний
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
Дата опублікування: 19.06.2026 11:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамар
Сума400 400.00 UAH