-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-000754-a
Електрична енергія (з розподілом)
Торги відмінено
2 415 600.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 09:13 - 23.06.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо площадок вимірювання
Номер:
0d95f81c96644c508480573a93f7afc2
Дата опублікування:
22.06.2026 14:10
Опис:
Шановий замовник, надайте інформацію про віднесяння точок комерцйного обліку (площадок) до груп споживання (А чи Б), оскільки технічна специфікація містить інформацію про площадки групи Б , а проектом договору передбачено розрахунки по площадках А та Б
Відповідь:
Шановний учаснику, поясняємо, розрахунок ціни електричної енергії Постачальником для Споживача здійснюється за формулою, яка узгоджується з Методичними рекомендаціями Мінекономіки щодо закупівель електричної енергії, затвердженими наказом від 07.05.2024 № 11712, які розроблені для єдиного підходу до організації закупівель електричної енергії, підготовки тендерної документації та проєкту договору про закупівлю. При формуванні тендерної документації на закупівлю електричної енергії, з метою правильного формування інформації про необхідні технічні характеристики предмета закупівлі, а також для визначення у проєкті найбільш доцільного порядку розрахунків з постачальником, замовником вказана у тендерній документації інформація про площадки комерційного обліку, зокрема те, до якої групи ці площадки належать.
Дата відповіді:
22.06.2026 15:52
Відповідь надана
Щодо технічної специфікації
Номер:
1fbac03baa09466c8d3dc91b68454618
Дата опублікування:
19.06.2026 15:50
Опис:
Шановний замовнику! Тендерною документацією встановлена вимога надати документ: "технічну специфікацію, яка підтверджує відповідність тендерної пропозиції технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі відповідно до Додатку 2 до тендерної документації та повинна містити обсяги постачання, місце постачання, технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, ціну пропозиції, строки поставки.". Які підстави зазначення ціни пропозиції в технічній специфікації, окрім бажання не надати 24 години на виправлення невідповідностей? Видаліть безпідставну вимогу.
Відповідь:
Шановний учасник! Так, згідно пп 1) п.6.3 Розділу 3 та пп 1) пункту 11, Додатку № 1 до тендерної документації вказано: "1) технічну специфікацію, яка підтверджує відповідність тендерної пропозиції технічним, якісним, кількісним та іншим закупівлі відповідно до Додатку 2 до тендерної документації та повинна містити обсяги постачання, місце постачання, технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, ціну пропозиції, строки поставки." Звертаємо увагу, що вимоги які передбачаються тендерною документацією Учасник має враховувати, тому учасник самостійно має прописати ціну тендерної пропозиції у Додатку 2.
Дата відповіді:
22.06.2026 15:52
Відповідь надана
Щодо дискримінаційних вимог
Номер:
7ef0c072a7394015aede86cc077cc894
Дата опублікування:
19.06.2026 15:41
Опис:
Шановний Замовник! Надйте посилання на пункт ЗУ "Про публічні закупівлі" згідно якого замовник відхиляє учасника на підставі: "Не зазначення в довідці всієї відповідної інформації по будь-якому пункту з переліченої, що передбачено формою, призведе до відхилення учасника процедури закупівлі.
Відповідь:
1. Шановний учаснику, поясняємо, що перелік підстав для відхилення тендерних пропозицій визначений ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII. Пунктом 44 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), встановлено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих особливостей. В свою чергу, пунктом 43 Особливостей встановлено, що під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо.
Якщо учасник дійсно не надав документу, який містить технічні характеристики товару, (та такий документ вимагався тендерною документацією), вважаємо, що наявні законні підстави для відхилення такої тендерної пропозиції.
Для перевірки підстав для надання учаснику 24 годин на виправлення невідповідностей за пунктом 43 Особливостей.
Дата відповіді:
22.06.2026 15:52