-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
2 415 600.00
UAH
Номер:
2a02b44b103d4675895575883b8de7d8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-18-000527-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Диканівська виправна колонія (№12)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564529
-
Адреса:
61030, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Лелюківська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Диканівська виправна колонія (№12)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564529
-
Адреса:
61030, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Лелюківська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 415 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
18.06.2026 08:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума2 415 600.00 UAH