-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-000754-a
Електрична енергія (з розподілом)
Торги відмінено
2 415 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
c4da9a09aad343d49693938752e23e02
Внутрішній номер закупівлі:
29573890
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-000754-a
Замовник:
Державна установа "Диканівська виправна колонія (№12)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564529
-
Адреса:
61030, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Лелюківська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Акімова +380983947441 dvk12buh@gmail.com http://minjust.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 415 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 09:13 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 09:13 - 26.06.2026 00:00
Аукціон:
26.06.2026 12:55 - 26.06.2026 13:18
Період кваліфікації:
з 26.06.2026 13:18
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9df70ca20cc24d478fa4a8e427f0744a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
30.06.2026 14:41 - 11.07.2026 00:00
Дата опублікування:
30.06.2026 14:41
Дата виконання:
11.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 415 600.00 Електрична енергія