-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Клапани, крани, повітровідвідники, засувки,фланець
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-006309-a
Завершена
1 937 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 15:38 - 20.06.2026 00:00
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
170025fcf3a44d428de4d803a4556bac
Дата опублікування:
18.06.2026 10:19
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо уточнити технічні характеристики фланця сталевого, а саме: на який номінальний тиск (PN, Ру) повинен бути розрахований фланець, що є предметом закупівлі на п.50-52
Надання даної інформації дозволить учасникам коректно підібрати продукцію та сформувати тендерні пропозиції, які повністю відповідатимуть Вашим технічним вимогам.
Дякуємо.
Відповідь:
Шановний учаснику! Повідомляємо , що згідно з технічними вимогами до предмета закупівлі, сталевий фланець(п.50-52) має бути розрахований на номінальний тиск PN(Ру) 16 бар, доповнення до цих позицій буде зроблено в Додатку 2 до тендерної документації. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
18.06.2026 11:40