-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Клапани, крани, повітровідвідники, засувки,фланець
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-006309-a
Завершена
1 937 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1e94e172d433418b8ff8e47400eb090b
Внутрішній номер закупівлі:
29536536
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-006309-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ СЕРВІС "ПОРТО-ФРАНКІВСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35303262
-
Адреса:
65023, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Муратової Кіри,буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кочкіна Лариса 380487057423 porto_franko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 937 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 15:38 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 15:38 - 23.06.2026 00:00
Аукціон:
23.06.2026 11:34 - 23.06.2026 11:57
Період кваліфікації:
23.06.2026 11:57 - 26.06.2026 09:48
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 937 000.00 Клапан, повітровідвідник,кран, регулятор, засувка, фланець