-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клапани, крани, повітровідвідники, засувки,фланець
Оголошено тендер
1 937 000.00
UAH
Номер:
9b6976b655cf4f78943b09c45c3c1d9b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-15-006605-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ СЕРВІС "ПОРТО-ФРАНКІВСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35303262
-
Адреса:
65023, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Муратової Кіри,буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ СЕРВІС "ПОРТО-ФРАНКІВСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35303262
-
Адреса:
65023, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Муратової Кіри,буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 937 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Клапани, крани, повітровідвідники, засувки,фланець
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування:
15.06.2026 12:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування-кошти підприємства
Сума1 937 000.00 UAH