-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 43830000-0 Електричні інструменти (перфоратор, шуруповерт, шліфмашина, дриль, лобзик)
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-012036-a
Торги відмінено
852 068.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 16:18 - 21.06.2026 00:00
Відповідь надана
уточнення по комплектації
Номер:
e0c680e7447445f5906cc6a3081c24bc
Дата опублікування:
12.06.2026 12:49
Опис:
вітаю. чи потрібні акумулятори в комплекті до інструменту?
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення! Акумулятори в комплекті до інструменту потрібні.
Дата відповіді:
15.06.2026 13:10
Відповідь надана
Тех-вимоги
Номер:
816edbc395c040fd81327acc7891a04a
Дата опублікування:
12.06.2026 11:38
Опис:
В технічних вимогах до тендерної документації, Вами прописано технічні параметри лоту який планується закупати. Чи розглядаєте Ви інструмент в даній закупівлі з кращими або аналогічними технічними характеристиками? Прошу конкретизувати відповідь-так чи ні. Дякую
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення. В примітках до Додатку № 2 до тендерної документації чітко зазначено наступне: "У разі наявності в даному документі посилань на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, після такого посилання слід вважати в наявності вираз «або еквівалент», показники якого не гірші за показники предмету закупівлі." Враховуючи наведене, Замовник розглядаєте інструмент в даній закупівлі з кращими або аналогічними технічними характеристиками.
Дата відповіді:
15.06.2026 13:07