-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 43830000-0 Електричні інструменти (перфоратор, шуруповерт, шліфмашина, дриль, лобзик)
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-012036-a
Торги відмінено
852 068.00
UAH з ПДВ
Номер:
9d74ccde47e3470e8922a21b752eb2db
Внутрішній номер закупівлі:
29513693
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-012036-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39606435
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Челябінська, будинок 9-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антонюк Ірина 380445174827 zakupivli-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43830000-0 Електричні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
852 068.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 16:18 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 16:18 - 24.06.2026 00:00
Аукціон:
з 24.06.2026 15:50
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2a8dacfe5a954fd6bdf1a8548633c295
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: Під час формування технічного завдання замовником допущено ряд помилок. Технічне завдання має неоднозначні трактування, що створюють ризики отримання неукомплектованого товару. Під час запитів цінових пропозицій, для отримання інформації для розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі, Замовником були допущені тотожні помилки, що призвело до формування невірного розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі. Враховуючи необхідність отримання Замовником товару в повному комплекті (з акумуляторами, зарядними станціями і т.п.) очікувана вартість предмета закупівлі має бути вищою за оголошену. Таким чином, під час формування річного плану Замовником зазначено невірну очікувану вартість предмета закупівлі. Враховуючи технічну неможливість зміни оприлюдненої в річному плані очікуваної вартості предмета закупівлі, Замовник не може усунути дану невідповідність
Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
23.06.2026 11:21 - 04.07.2026 00:00
Дата опублікування:
23.06.2026 11:21
Дата виконання:
04.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴852 068.00 ДК 021:2015 – 43830000-0 Електричні інструменти (перфоратор, шуруповерт, шліфмашина, дриль, лобзик)