-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 43830000-0 Електричні інструменти (перфоратор, шуруповерт, шліфмашина, дриль, лобзик)
Оголошено тендер
852 068.00
UAH
Номер:
7c2bd5ce7ba74864ba424bd53224e499
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-05-006737-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39606435
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Челябінська, будинок 9-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39606435
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Челябінська, будинок 9-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
852 068.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 43830000-0 Електричні інструменти (перфоратор, шуруповерт, шліфмашина, дриль, лобзик)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
43830000-0 Електричні інструменти
Дата опублікування:
05.06.2026 11:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума852 068.00 UAH