-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери повітря з монтажем
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-013853-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 17 днів назад
1 581 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 17:23 - 05.07.2026 00:00
Відповідь надана
Сертифікат ДСТУ ISO 14024:2018
Номер:
ec919e391a6c47a5b683d41eae7ae836
Дата опублікування:
12.06.2026 11:44
Опис:
Шановний Замовнику! Вимога надати копію Сертифікату ДСТУ ISO 14024:2018 є дискримінаційною та штучно звужує коло учасників. Даний стандарт стосується екологічного маркування і є виключно добровільною сертифікацією в Україні. Відповідно до ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі». Жорстка вимога надати саме цей сертифікат відсікає постачальників якісного обладнання та грубо порушує принципи вільної конкуренції (ст. 5 Закону). Вимагаємо негайно усунути порушення та виключити вимогу щодо обов'язкового надання Сертифікату ДСТУ ISO 14024:2018, або додати можливість надання гарантійних листів виробника щодо екологічної безпеки. У разі ігнорування ми подамо скаргу до АМКУ.
Відповідь:
Доброго дня учаснику!
Згідно з абзацом 1 пункту 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року за №1178 (далі – Постанова КМУ №1178) Фізична/юридична особа МАЄ ПРАВО не пізніше ніж за три дні до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або оголошення про проведення відкритих торгів та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру (далі - звернення). Усі звернення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох днів з дня їх оприлюднення надати відповідь на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель.
Згідно з абзацом 2 пункту 54 Постанови КМУ №1178, встановлено, що Замовник повинен протягом трьох днів з дати оприлюднення запиту надати роз’яснення на звернення шляхом оприлюднення його в електронній системі закупівель.
Згідно норм Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ №1178 від 12 жовтня 2022 року учасникам надано право на звернення ЩОДО РОЗ’ЯСНЕННЯ встановлених норм Тендерної документації, А НЕ НАДАННЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО ВНЕСЕННЯ НА РОЗСУД УЧАСНИКА ЙОГО ПРОПОЗИЦІЙ.
Розглянувши Ваші пропозиції повідомляємо наступне.
Пунктами 31 та 32 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено наступне:
31) тендерна документація - документація ЩОДО УМОВ ПРОВЕДЕННЯ тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель;
32) тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку УЧАСНИК ПРОЦЕДУРИ закупівлі подає замовнику ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ тендерної документації.
Частиною 2 статті 20 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) встановлено, що під час проведення відкритих торгів тендерні пропозиції МАЮТЬ ПРАВО подавати всі заінтересовані особи.
Частиною 2 статті 22 Закону встановлено, що у тендерній документації зазначаються такі відомості:
1) інструкція з підготовки тендерних пропозицій;
………………….
3) інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону;
……………………………………………
8) проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов;
9) опис окремої частини або частин предмета закупівлі (лота), щодо яких можуть бути подані тендерні пропозиції, у разі якщо учасникам дозволяється подати тендерні пропозиції стосовно частини предмета закупівлі (лота).
………………………………
1) строк дії тендерної пропозиції, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій;
12) валюта, у якій повинна бути зазначена ціна тендерної пропозиції;
13) мова (мови), якою (якими) повинні бути складені тендерні пропозиції;
14) кінцевий строк подання тендерних пропозицій;
15) розмір та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати);
16) розмір, вид, строк та умови надання, повернення та неповернення забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає таке забезпечення надати);
17) прізвище, ім’я та по батькові, посада та електронна адреса однієї чи кількох посадових осіб замовника, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками;
18) вимога про зазначення учасником у тендерній пропозиції інформації (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю - у разі закупівлі робіт або послуг;
19) опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст тендерної пропозиції, а саме - технічні помилки та описки.
Також частиною 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та ЯКУ ЗАМОВНИК ВВАЖАЄ ЗА НЕОБХІДНЕ ВКЛЮЧИТИ до тендерної документації.
Частиною 1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Характеристики товарів, робіт або послуг можуть містити опис конкретного технологічного процесу або технології виробництва чи порядку постачання товару (товарів), виконання необхідних робіт, надання послуги (послуг).
Частиною 5 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що Замовник МОЖЕ ВИМАГАТИ від учасників підтвердження того, що ПРОПОНОВАНІ НИМ ТОВАРИ, послуги чи роботи за своїми ЕКОЛОГІЧНИМИ ЧИ ІНШИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ ВІДПОВІДАЮТЬ ВИМОГАМ, установленим у тендерній документації. У разі встановлення ЕКОЛОГІЧНИХ чи ІНШИХ ХАРАКТЕРИСТИК ТОВАРУ, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань, декларація або СЕРТИФІКАТИ можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам.
Маркування, протоколи випробувань та СЕРТИФІКАТИ ПОВИННІ БУТИ ВИДАНІ органами З ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством.
Крім того, слід зазначити, що пунктом 3.2. розділу 3 Стандарту ДСТУ ISO 14024:2018, сфера його застосування є продукція до якої належать будь-які вироби чи послуги.
Виходячи із вищезазначеного, учасники подають тендерну пропозиції для участі в закупівлі НА ПІДСТАВІ ЗГОДИ З УСІМА ВСТАНОВЛЕНИМИ ВИМОГАМИ до даної закупівлі.
З повагою,
Уповноважена особа
Дата відповіді:
15.06.2026 23:29
Відповідь надана
Вимога щодо усунення дискримінаційних умов та порушень Закону України «Про публічні закупівлі»
Номер:
9d184e8abe124190bafffd72a300d9e2
Дата опублікування:
12.06.2026 11:36
Опис:
Шановний Замовнику! У технічному завданні встановлено точні числові значення для характеристик товару без виразів «не більше» або «не менше». Це є грубим порушенням ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки жорсткі параметри штучно обмежують конкуренцію та копіюють паспортні дані виключно однієї моделі конкретного виробника. Вимагаємо негайно усунути цей дискримінаційний бар'єр та додати до всіх точних числових показників вирази «не більше» або «не менше», забезпечивши можливість запропонувати еквівалентне обладнання. У разі ігнорування цієї вимоги ми негайно звернемося зі скаргою до Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ
Відповідь:
Доброго дня учаснику!
Згідно з абзацом 1 пункту 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року за №1178 (далі – Постанова КМУ №1178) Фізична/юридична особа МАЄ ПРАВО не пізніше ніж за три дні до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або оголошення про проведення відкритих торгів та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру (далі - звернення). Усі звернення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох днів з дня їх оприлюднення надати відповідь на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель.
Згідно з абзацом 2 пункту 54 Постанови КМУ №1178, встановлено, що Замовник повинен протягом трьох днів з дати оприлюднення запиту надати роз’яснення на звернення шляхом оприлюднення його в електронній системі закупівель.
Згідно норм Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ №1178 від 12 жовтня 2022 року учасникам надано право на звернення ЩОДО РОЗ’ЯСНЕННЯ встановлених норм Тендерної документації, А НЕ НАДАННЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО ВНЕСЕННЯ НА РОЗСУД УЧАСНИКА ЙОГО ПРОПОЗИЦІЙ.
Розглянувши Ваші пропозиції повідомляємо наступне.
Згідно пунктів 31 та 32 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено наступне:
31) тендерна документація - документація ЩОДО УМОВ ПРОВЕДЕННЯ тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель;
32) тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку УЧАСНИК ПРОЦЕДУРИ закупівлі подає замовнику ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ тендерної документації;
Частиною 2 статті 22 Закону встановлено, що у тендерній документації зазначаються такі відомості:
1) інструкція з підготовки тендерних пропозицій;
3) ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКОСТІ ХАРАКТЕРИСТИКИ предмета закупівлі, у тому числі ВІДПОВІДНУ ТЕХНІЧНУ СПЕЦИФІКАЦІЮ (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону;
…………………..
Та інша інформація передбачена пунктами 4-19 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі».
Також, частиною 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та ЯКУ ЗАМОВНИК ВВАЖАЄ ЗА НЕОХІДНЕ ВКЛЮЧИТИ до тендерної документації.
Слід також зазначити, що ні Законом України «Про публічні закупівлі», ні Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року за №1178 не встановлено, що Замовник повинен обов’язково використовувати слова «не більше» або «не менше» при зазначені технічних характеристик товару в якому має потребу.
В Додатку №3 до тендерної документації «Інформація про необхідні технічні вимоги до предмета закупівлі «Кондиціонери повітря з монтажем за кодом ДК 021:2015- 42510000-4 теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої» встановлені технічні вимоги до предмету закупівлі, а також визначено, під таблицею з характеристиками, наступна вимога: *Технічні характеристики товару учасника не повинні бути гірше вище зазначених. Що в свою чергу, дозволяє учасникам пропонувати товар, який є кращим, з іншими технічними характеристиками, які не повинні бути гіршими, ніж ті що визначені. Також, Замовником визначено, кондиціонер Cooper&Hunter Vital Inverter CH-S07FTXF2-NG R32 Wi-Fi та зазначено «АБО АНАЛОГИ» для зручності, щоб учасникам було простіше підбирати аналогічний товар, що є не гіршим від зазначеного.
Також, Додаток №3 до тендерної документації «Інформація про необхідні технічні вимоги до предмета закупівлі «Кондиціонери повітря з монтажем за кодом ДК 021:2015- 42510000-4 теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої» визначає, що інформація про відповідність запропонованого предмету закупівлі повинна бути підтверджена таблицею відповідності запропонованого учасником товару вимогам тендерної документації, яка повинна містити порівняльну характеристику запропонованого товару учасника до вимог замовника до товару та його параметрів – пропозиції учасника до товару та його параметрів.
Виходячи із вищезазначеного, в даній закупівлі відсутні дискримінаційний бар’єр чи жорсткі параметри, які б штучно обмежували конкуренцію, оскільки надають можливість надати еквівалент не гірший за визнпачені параметри.
З повагою,
Уповноважена особа
Дата відповіді:
15.06.2026 23:14