-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери повітря з монтажем
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-013853-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 17 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 17 днів назад
1 581 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e74f18aedd004e1eab2f5f76b935347e
Внутрішній номер закупівлі:
29486324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-013853-a
Замовник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Гриценчук +0442078070 bug_koas@ukr.net http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 581 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 17:23 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 17:23 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
08.07.2026 14:49 - 08.07.2026 15:18
Період кваліфікації:
08.07.2026 15:18 - 14.08.2026 15:51
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 581 000.00 Кондиціонери повітря з монтажем