-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09110000-3 ТВЕРДЕ ПАЛИВО
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-011411-a
Завершена
6 566 400.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 15:44 - 18.07.2026 00:00
Відповідь надана
Вимоги технічної специфікації
Номер:
649c977501d84afab9398828d80014aa
Дата опублікування:
09.06.2026 13:56
Опис:
Посвідчення якості видається на партію вугілля, яка приймається до відправлення - п. 7.3 ДСТУ 7146:2010. Ви лише проводите закупівлю та ніякої партії до вас не направляється. Тож чітко визначте: на яке вугілля (марка, фракція) має бути видане посвідчення якості?
Відповідь:
Замовник повідомляє ПОВТОРНО, в тендерній документації чітко вказано: НА ВУГІЛЛЯ, ЩО ПРОПОНУЄТЬСЯ ДО ПОСТАЧАННЯ.
Дата відповіді:
12.06.2026 09:42
Відповідь надана
Уточнення вимог закупівлі
Номер:
88e6472364ef400ea27747f66c276ced
Дата опублікування:
09.06.2026 13:52
Опис:
Відсутність чіткого розподілу в розділі закладів не дозволяє встановити ціну на товар, яка включає вартість доставки до закладу.
Відповідь:
Замовник повідомляє ПОВТОРНО, що відповідно до п. 4.3 тендерної документації кількість товару та місце його поставки визначені у Додатку 2 «Технічна специфікація».
Розподіл обсягів вугілля між закладами (місцями поставки) здійснюється відповідно до фактичної потреби Замовника та заявок, що формуються в процесі виконання договору.
Крім того, згідно з проєктом договору:
постачання здійснюється партіями на підставі заявок Замовника (п. 4.1–4.2);
обсяги можуть бути зменшені залежно від фінансування (п. 1.4).
У зв’язку з цим на етапі подання тендерної пропозиції остаточний розподіл по закладах відсутній.
Таблиця 1 заповнюється учасником виходячи із загального обсягу закупівлі, без деталізації по об’єктах.
Деталізація здійснюватиметься на етапі виконання договору (через заявки).
Дата відповіді:
12.06.2026 09:41
Відповідь надана
Уточнення вимог
Номер:
d9e3c4b7db3a4ae1952528d7a8018ed5
Дата опублікування:
08.06.2026 10:03
Опис:
"Гарантії виробника про відповідність якості вугілля вимогам ДСТУ 7146:2010, щодо всіх марок вугілля кам’яного, що закуповуються Замовником (розділ 8 ДСТУ 7146:2010)" - це просто фраза. Який документ має це підтвердити. Відповідь має узгоджуватися з вимогами ДСТУ та Особливостей, де зазначено які документи можна вимагати для твердого палива (вугілля)
Відповідь:
Це може бути документ під назвою «Гарантії виробника» який би за своїм змістом відповідав пункту 4.3. Додатку 1 Документації.
Дата відповіді:
09.06.2026 13:25
Відповідь надана
Посвідчення якості
Номер:
215733e07fe7436e9d6184707e791a98
Дата опублікування:
08.06.2026 10:00
Опис:
Посвідчення якості видається виробником при постачанні товару. На момент подання пропозиції товар вам не поставляється, тож на яку партію на яке саме (марка, фракція) вугілля та з якою метою ви вимагає посвідчення якості?
Відповідь:
Замовником в тендерній документації чітко та зрозуміло вказано: на вугілля, що пропонується до постачання.
Дата відповіді:
09.06.2026 13:24
Відповідь надана
Технічна специфікація
Номер:
fb49ed7edc3e4a1ba74f368016c892fc
Дата опублікування:
08.06.2026 09:58
Опис:
Надайте розподіл кількості вугілля в розрізі кожного закладу, заповніть Таблицю 1 (колонка кількість).
Відповідь:
Замовник повідомляє, що відповідно до п. 4.3 тендерної документації кількість товару та місце його поставки визначені у Додатку 2 «Технічна специфікація».
Розподіл обсягів вугілля між закладами (місцями поставки) здійснюється відповідно до фактичної потреби Замовника та заявок, що формуються в процесі виконання договору.
Крім того, згідно з проєктом договору:
постачання здійснюється партіями на підставі заявок Замовника (п. 4.1–4.2);
обсяги можуть бути зменшені залежно від фінансування (п. 1.4).
У зв’язку з цим на етапі подання тендерної пропозиції остаточний розподіл по закладах відсутній.
Таблиця 1 заповнюється учасником виходячи із загального обсягу закупівлі, без деталізації по об’єктах.
Деталізація здійснюватиметься на етапі виконання договору (через заявки).
Дата відповіді:
09.06.2026 13:20