-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09110000-3 ТВЕРДЕ ПАЛИВО
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-011411-a
Завершена
6 566 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
57e7290d027847a3a2a118b2d14fde8e
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-14-000002
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
14.08.2026 00:00
Період моніторингу:
14.08.2026 15:20 - 05.09.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Н А К А З
14.08.2026 № 142
Дніпро
Про початок здійснення
моніторингу процедур закупівель/ закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні
закупівлі», пункту 9 Положення про Східний офіс Держаудитслужби,
затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 із змінами,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель Східного офісу Держаудитслужби
забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього
наказу.
Начальник Валентин ДОВГИЙ
Додаток
до наказу Східного офісу
Держаудитслужби
від 14.08.2026 № 142
Витяг з переліку процедур закупівель, щодо яких здійснюється моніторинг
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу назва замовника
2 UA-2026-06-04-011411-a 04.06.2026 Виконавчий комітет Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області Дані автоматичних індикаторів ризиків
Начальник відділу контролю у сфері закупівель Ольга КОВАЛЬОВА
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону № 922-VIII та Особливостям, виконання рішення Комісії АМКУ від 26.06.2026 № 7768-р/пк-пз та від 13 липня 2026 року № 8481-р/пк-пз, розгляду тендерних пропозицій ТОВ "ВУГЛЕПРОМ ГРУП", Товариство з обмеженою відповідальности «ПАЛИВО ОПТ», ТОВ "УКР РЕСУРС ВУГІЛЛЯ" та ТОВ "ПАЛИВВУГІЛЛЯ СТАНДАРТ", своєчасність укладання договору та його оприлюднення, відповідності умов договору пропозиції учасника закупівлі, визначеного переможцем, укладання договору та його відповідності вимогам законодавства - порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 24 серпня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII зі змінами (далі – Закон № 922-VIII) та Особливостям здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (в редакції що діє на момент проведення торгів), виконання рішень Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – рішення Комісії АМКУ), розгляду тендерних пропозицій, своєчасність укладання договору та його оприлюднення, відповідності умов договору пропозиції учасника закупівлі, визначеного переможцем, укладання договору та його відповідності вимогам законодавства.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2026 рік Виконавчого комітету Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області (далі - Замовник); оголошення про проведення процедури закупівлі; тендерну документацію (зі змінами) затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи Замовника від 16 липня 2026 року № б/н; рішення Комісії АМКУ від 26.06.2026 № 7768-р/пк-пз та від 13 липня 2026 року № 8481-р/пк-пз; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерних пропозицій; тендерні пропозиції учасників ТОВ "ВУГЛЕПРОМ ГРУП", Товариство з обмеженою відповідальности «ПАЛИВО ОПТ», ТОВ "УКР РЕСУРС ВУГІЛЛЯ" та ТОВ "ПАЛИВВУГІЛЛЯ СТАНДАРТ"; протокольні рішення уповноваженої особи Замовника від 23 липня 2026 року № б/н, від 30 липня 2026 року № б/н, від 06 серпня 2026 року № б/н та від 07 серпня 2026 року № б/н; електронний протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю UA-2026-06-04-011411-a від 07 серпня 2026 року, Договір про закупівлю від 13 серпня 2026 року № 397 на суму 6 561 270,00 грн з ПДВ; пояснення Замовника надане через електронну систему закупівель 19 серпня 2026 року на запит Східного офісу Держаудитслужби від 17 серпня 2026 року.
Відповідно до частини дванадцятої статті 8 Закону № 922-VIII моніторинг процедури закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду та які викладені у рішеннях Комісії АМКУ від від 26.06.2026 № 7768-р/пк-пз та від 13 липня 2026 року № 8481-р/пк-пз не здійснювався.
Період усунення порушень:
25.08.2026 15:11 - 29.08.2026 00:00
Дата публікації висновку:
25.08.2026 15:11
Запити/Пояснення
Номер:
9fe4fdfb2dcc424c9a1f83dc43cdaeea
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
17.08.2026 16:49
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
21.08.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі «ДК 021:2015 09110000-3 ТВЕРДЕ ПАЛИВО» за ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо (інформацію опубліковано в інформаційно – телекомунікаційній системі закупівель за номером ID: UA-2026-06-04-011411-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частин першої та п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 №23 із змінами, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів) із наступного питання:
яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
Також надати просимо посилання на сторінку власного веб-сайту або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачена відповідальність відповідно до статті 351¹ Кримінального кодексу України.
Номер:
36c06098e7464434800f55d88ad74055
Назва:
Пояснення на запит в межах моніторингу закупівлі UA-2026-06-04-011411-a
Дата опублікування:
19.08.2026 12:35
Опис:
На виконання запиту Східного офісу Держаудитслужби щодо надання пояснень в межах проведення моніторингу закупівлі «ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо» (ID закупівлі: UA-2026-06-04-011411-a) повідомляємо наступне.
Щодо обґрунтування розміру бюджетного призначення:
Розмір бюджетного призначення на закупівлю твердого палива визначений відповідно до затверджених бюджетних асигнувань Виконавчого комітету Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області на 2026 рік за КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг».
Бюджетні призначення затверджено рішеннями Миколаївської сільської ради:
від 16.12.2025 № 2692-61/VIII;
від 17.04.2026 № 2800-63/VIII.
Щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено виходячи з фактичних потреб замовника для забезпечення безперебійного опалення підпорядкованих об'єктів упродовж опалювального сезону 2026-2027 років.
При формуванні технічних вимог враховувалися:
потреба установ у твердому паливі для забезпечення належного температурного режиму в опалювальний період;
фактичне споживання палива протягом попередніх опалювальних сезонів;
технічні характеристики наявного опалювального обладнання;
вимоги чинних державних стандартів та нормативних документів щодо якості твердого палива;
необхідність забезпечення ефективного та раціонального використання бюджетних коштів.
Кількісні показники предмета закупівлі визначені на підставі аналізу фактичного використання твердого палива у попередніх періодах та прогнозованої потреби замовника на опалювальний сезон.
Щодо визначення очікуваної вартості предмета закупівлі
Очікувана вартість закупівлі визначена Замовником методом порівняння ринкових цін відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.
Під час визначення очікуваної вартості було проведено моніторинг ринку та використано такі джерела інформації:
комерційні пропозиції потенційних постачальників твердого палива;
інформація про ціни на аналогічну продукцію, розміщена у відкритому доступі в мережі Інтернет;
дані спеціалізованих торговельних майданчиків та електронних каталогів;
інформація електронної системи закупівель Prozorro щодо аналогічних закупівель;
результати аналізу середньоринкового рівня цін на відповідний товар.
Очікувана вартість закупівлі сформована з урахуванням фактичних потреб Замовника та відповідає затвердженим бюджетним призначенням.
Посилання на веб-сайт
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі розміщено на офіційному веб-сайті Миколаївської сільської територіальної громади за посиланням:
https://mykolaivka.otg.dp.gov.ua/nasha-gromad%D0%B0/byudzhet/zakupivli