-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09110000-3 ТВЕРДЕ ПАЛИВО
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-011411-a
Завершена
6 566 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
6c5ce2a29d6b46f9a0074f59e70c70b6
Внутрішній номер закупівлі:
29441557
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-011411-a
Замовник:
Виконавчий комітет Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41793136
-
Адреса:
52744, Україна, Дніпропетровська область, село Миколаївка, Першотравнева, 182
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бубир Надія Григорівна +380954559559 mik.silrad@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 566 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 15:44 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 15:44 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
21.07.2026 13:24 - 21.07.2026 13:59
Період кваліфікації:
21.07.2026 13:59 - 07.08.2026 20:20
Період завантаження договору:
13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 566 400.00 К 021:2015 09110000-3 ТВЕРДЕ ПАЛИВО