-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею № 290 Дарницького району м. Києва, вулиця Ревуцького,13А (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»)
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-004375-a
Завершена
679 455.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 11:41 - 12.06.2026 00:00
Відповідь надана
щодо ТД
Номер:
3ab8eccf11e84845bc5efbc9a2ae7616
Дата опублікування:
11.06.2026 13:49
Опис:
потрібно подавати у ТД відомість ресурсів до зведеного кошторису, чи до локального кошторису, або до договірної ціни?
Відповідь:
Згідно Настанови з визначення вартості будівництва, для розрахунку ціни пропозиції замовник надає відомість обсягів робіт, відомість ресурсів до неї, але в деяких випадках розрахунок ціни пропозиції здійснюються тільки на підставі дефектного акта.
Дата відповіді:
12.06.2026 13:01
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
ecadea4c7c2d4031a4302a012ae4800d
Дата опублікування:
10.06.2026 14:39
Опис:
1) Який розмір та одиниця виміру ями?
2) Яка марка кронштейну?
Відповідь:
1).Розмір та одиниця виміру ями: під розмір стовпа глибиною 0,7 метра
2).Марка кронштейну: ОКБП-5
Дата відповіді:
11.06.2026 12:56
Відповідь надана
ТД (відомість ресурсів)
Номер:
de10edaf4f1e48a58ecf5ebcf772d656
Дата опублікування:
08.06.2026 14:57
Опис:
Доброго дня!
Надайте відомість ресурсів або інший документ, в якому вказано перелік матеріалів, необхідних для монтажу.
Не додаючи цього файла, ви створюєте антиконкурентні умови. У випадку недодання документа ми будемо вимушені подати скаргу до АМКУ.
Відповідь:
Шановний Учасник. В тендерну документацію будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
09.06.2026 07:58
Відповідь надана
електрик
Номер:
5929a03c671345c0a90ff883096b2938
Дата опублікування:
05.06.2026 10:17
Опис:
Шановний Замовнику!
Ви вказуєте, що обов’язково мають бути інженер-проектувальник в частині кошторисної документації, інженер та електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. А потім просите надати документи на електрика, хоча його немає в обов'язковому списку! Як це трактувати?
Відповідь:
Шановний Учасник. В тендерну документацію будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
05.06.2026 10:31