• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею № 290 Дарницького району м. Києва, вулиця Ревуцького,13А (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»)

Оголошено тендер

679 455.00 UAH
Номер: cd9325b807ee4eadb61b3e37e005bb34
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-22-009652-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 679 455.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею № 290 Дарницького району м. Києва, вулиця Ревуцького,13А (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.05.2026 14:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума679 455.00 UAH