-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею № 290 Дарницького району м. Києва, вулиця Ревуцького,13А (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»)
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-004375-a
Завершена
679 455.00
UAH з ПДВ
Номер:
e7fc1e7aeec44170891a29e21f4e7c6a
Внутрішній номер закупівлі:
29405723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-004375-a
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сом Алла Олександрівна 380445631724 tender-uo4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
679 455.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 11:41 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 11:41 - 15.06.2026 00:00
Аукціон:
15.06.2026 13:38 - 15.06.2026 14:01
Період кваліфікації:
15.06.2026 14:01 - 23.06.2026 09:31
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴679 455.00 Послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею № 290 Дарницького району м. Києва, вулиця Ревуцького,13А (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»)