-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зі встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею №329 «Логос» Дарницького району м. Києва,вулиця Урлівська,16 Б (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання) .
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-003892-a
Завершена
792 224.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 11:23 - 12.06.2026 00:00
Відповідь надана
щодо ТД
Номер:
fe275de524e84db184ac5565783c7ae8
Дата опублікування:
11.06.2026 13:49
Опис:
потрібно подавати у ТД відомість ресурсів до зведеного кошторису, чи до локального кошторису, або до договірної ціни?
Відповідь:
Згідно Настанови з визначення вартості будівництва, для розрахунку ціни пропозиції замовник надає відомість обсягів робіт, відомість ресурсів до неї, але в деяких випадках розрахунок ціни пропозиції здійснюються тільки на підставі дефектного акта.
Дата відповіді:
12.06.2026 13:01
Відповідь надана
уточнення
Номер:
9ca8ccee7d8c4ca5a6f3861a1916ad30
Дата опублікування:
10.06.2026 14:38
Опис:
1) Який розмір та одиниця виміру ями?
2) Яка марка кронштейну?
Відповідь:
1).Розмір та одиниця виміру ями: під розмір стовпа глибиною 0,7 метра 2).Марка кронштейну: ОКБП-5
Дата відповіді:
11.06.2026 12:57
Відповідь надана
ТД (щодо відомості ресурсів)
Номер:
55d862765e87497aa3d2b6318cceb9ae
Дата опублікування:
09.06.2026 16:56
Опис:
В ТД ліцею 329 завантажено ТД ліцею 315, просимо виправити помилку та завантажити вірний документ
Відповідь:
ТД ліцею № 329 завантажено. Дякую.
Дата відповіді:
10.06.2026 08:06
Відповідь надана
електрик
Номер:
b6d61f7c0a764d25b7e77b5e2683fd5f
Дата опублікування:
05.06.2026 10:18
Опис:
Шановний Замовнику!
Ви вказуєте, що обов’язково мають бути інженер-проектувальник в частині кошторисної документації, інженер та електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. А потім просите надати документи на електрика, хоча його немає в обов'язковому списку! Як це трактувати?
Відповідь:
Шановний Учасник. В тендерну документацію будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
05.06.2026 10:31
Відповідь надана
Вимоги
Номер:
b4c6cecb44074903aef715375d46b05e
Дата опублікування:
03.06.2026 09:54
Опис:
До відома Замовника, згідно "Правил роздрібного ринку електричної енергії" :
1.1.1. Ці Правила регулюють взаємовідносини, які виникають під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником (електропостачальниками) та споживачем (для власного споживання), а також їх взаємовідносини з іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії, визначеними цими Правилами.
Таким чином, ця вимога немає жодного відношення до предмету закупівлі та повинна бути знята.
Відповідь:
Шановний Учасник. В тендерну документацію будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
05.06.2026 10:31