• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту зі встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею №329 «Логос» Дарницького району м. Києва,вулиця Урлівська,16 Б (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання) .

Оголошено тендер

792 224.00 UAH
Номер: 52cc8a9bb9494af7afce7aea70066a10
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-22-008605-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 792 224.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту зі встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею №329 «Логос» Дарницького району м. Києва,вулиця Урлівська,16 Б (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання) .
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.05.2026 13:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума792 224.00 UAH