-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зі встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею №329 «Логос» Дарницького району м. Києва,вулиця Урлівська,16 Б (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання) .
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-003892-a
Завершена
792 224.00
UAH з ПДВ
Номер:
8835f8668cad4bd38b51af606ea0a617
Внутрішній номер закупівлі:
29405252
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-003892-a
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сом Алла Олександрівна 380445631724 tender-uo4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
792 224.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 11:23 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 11:23 - 15.06.2026 00:00
Аукціон:
15.06.2026 12:50 - 15.06.2026 13:13
Період кваліфікації:
15.06.2026 13:13 - 23.06.2026 09:26
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴792 224.00 Послуги з поточного ремонту зі встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею №329 «Логос» Дарницького району м. Києва,вулиця Урлівська,16 Б (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання) .