-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зі встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею № 315 Дарницького району м. Києва,вулиця Драгоманова Михайла,27 А (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання) .
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-003144-a
Завершена
572 942.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 11:03 - 12.06.2026 00:00
Відповідь надана
щодо ТД
Номер:
f9520eacd60c4202aaa15138af1085a1
Дата опублікування:
11.06.2026 13:48
Опис:
потрібно подавати у ТД відомість ресурсів до зведеного кошторису, чи до локального кошторису, або до договірної ціни?
Відповідь:
Згідно Настанови з визначення вартості будівництва, для розрахунку ціни пропозиції замовник надає відомість обсягів робіт, відомість ресурсів до неї, але в деяких випадках розрахунок ціни пропозиції здійснюються тільки на підставі дефектного акта.
Дата відповіді:
12.06.2026 13:02
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
c61339da734f463daa305a33ccfd83f9
Дата опублікування:
10.06.2026 13:53
Опис:
1) Який розмір та одиниця виміру ями?
2) Яка марка кронштейну?
Відповідь:
1).Розмір та одиниця виміру ями: під розмір стовпа глибиною 0,7 метра 2).Марка кронштейну: ОКБП-5
Дата відповіді:
11.06.2026 12:57
Відповідь надана
електрик
Номер:
471cdb95543040529d20d366588e4b9c
Дата опублікування:
04.06.2026 11:07
Опис:
Шановний Замовнику!
Ви вказуєте, що обов’язково мають бути інженер-проектувальник в частині кошторисної документації, інженер та електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. А потім просите надати документи на електрика, хоча його немає в обов'язковому списку! ЯК ТАК?
Відповідь:
Шановний Учасник. В тендерну документацію будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
05.06.2026 10:30