-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зі встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею № 315 Дарницького району м. Києва,вулиця Драгоманова Михайла,27 А (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання) .
Оголошено тендер
572 942.00
UAH
Номер:
619b4d7109164c698384bf73b93a0dcc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-22-008694-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
572 942.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту зі встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею № 315 Дарницького району м. Києва,вулиця Драгоманова Михайла,27 А (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання) .
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.05.2026 13:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума572 942.00 UAH