-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зі встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею № 315 Дарницького району м. Києва,вулиця Драгоманова Михайла,27 А (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання) .
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-003144-a
Завершена
572 942.00
UAH з ПДВ
Номер:
3c973ab1e7a446679cd153a59b7312d5
Внутрішній номер закупівлі:
29404496
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-003144-a
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сом Алла Олександрівна 380445631724 tender-uo4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
572 942.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 11:03 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 11:03 - 15.06.2026 00:00
Аукціон:
15.06.2026 11:47 - 15.06.2026 12:10
Період кваліфікації:
15.06.2026 12:10 - 24.06.2026 08:12
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴572 942.00 Послуги з поточного ремонту зі встановлення та підключення джерела резервного живлення (дизель-генераторної установки) на території та для потреб ліцею № 315 Дарницького району м. Києва,вулиця Драгоманова Михайла,27 А (ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання) .