-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розроблення детального плану території для розміщення сміттєсортувального комплексу (місце оброблення відходів) в районі вул. Петра Чубинського м.Чортків
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-005735-a
Під кількістю 1 послуга слід розуміти: обсяг послуг відповідно до технічної специфікації (згідно із Додатком 1).
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.05.2026 11:58 - 03.06.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо Додатку 1
Номер:
360a97bd6418477991a475437c979072
Дата опублікування:
26.05.2026 12:39
Опис:
У підпункті 1.1 пункту 1 Розділу 1 Додатку № 1 ТД вказано що:
«1.1. Учасником надається довідка у довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи учасника та завірена печаткою (в разі наявності) про наявність в учасника власного та/або залученого** обладнання та матеріально-технічної бази, що необхідні для надання послуг, що є предметом закупівлі.
У довідці учасник має підтвердити наявність у нього такого обладнання та матеріально-технічної бази: (ВИБФІРКОВО)
- літального апарата (БПЛА) - 1 шт.;
- квадрокоптер -1 шт.;
- приймач GPS -1 шт.;
- тахеометр електронний - 1 шт.;
- відповідне ліцензійне програмне забезпечення (кількість робочих місць для використання програмного забезпечення має бути не менше ніж на 2);
- лідар або аналогічне обладнання - 1 шт.»
Також у пункті 6 Розділу 4 (Технічне завдання) Додатку № 1 ТД вказано що:
«6. Перелік вихідних даних, які надає Замовник (ВИБІРКОВО):
Картографічна основа на територію проєктування у масштабі 1:500»
Шановний Замовнику, обмовнику, обґрунтуйте, з якою ціллю Учасник повинен мати обладнання вказане у підпункті 1.1 пункту 1 Розділу 1 Додатку № 1 ТД (ВИБІРКОВО), якщо у пункті 6 Розділу 4 (Технічне завдання) Додатку № 1 ТД вказано що: в Переліку вихідних даних, які надає Замовник: наявна «Картографічна основа на територію проєктування у масштабі 1:500».
Наявність такого обладнання передбачає виготовлення картографічної основи яку надає Замовник у складі ВИХІДНИХ ДАНИХ. Тобто Замовник наявність обладнання яке ніяким чином не буде використовуватися для оголошеної закупівлі.
Враховуючи вищевикладене, просимо внести відповідні зміни у Тендерну документацію та виключити з переліку обладнання яке встановлює дискримінаційні вимоги для Учасників.
Відповідь:
Шановний Учаснику! Замовником розглянуто Ваше запитання та прийнято рішення про внесення змін до Тендерної документації.
Дата відповіді:
29.05.2026 17:02