-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розроблення детального плану території для розміщення сміттєсортувального комплексу (місце оброблення відходів) в районі вул. Петра Чубинського м.Чортків
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-005735-a
Під кількістю 1 послуга слід розуміти: обсяг послуг відповідно до технічної специфікації (згідно із Додатком 1).
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
57c4471f98ab4e3990a20d2eca3a4b01
Внутрішній номер закупівлі:
29339132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-26-005735-a
Замовник:
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24636045
-
Адреса:
48500, Україна, Тернопільська область, місто Чортків(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Гуменюк +380684343554 n.gumenyuk@ukr.net https://www.chortkivmr.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.05.2026 11:58 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2026 11:58 - 06.06.2026 01:00
Аукціон:
з 08.06.2026 14:42
Період кваліфікації:
06.06.2026 01:00 - 11.06.2026 15:04
Період завантаження договору:
17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴550 000.00 Розроблення детального плану території для розміщення сміттєсортувального комплексу (місце оброблення відходів) в районі вул. Петра Чубинського м.Чортків