-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розроблення детального плану території для розміщення сміттєсортувального комплексу (місце оброблення відходів) в районі вул. Петра Чубинського м.Чортків
Оголошено тендер
550 000.00
UAH
Номер:
5d57547f248b4971a178d76588a6f4b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-26-006254-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24636045
-
Адреса:
48500, Україна, Тернопільська область, місто Чортків(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24636045
-
Адреса:
48500, Україна, Тернопільська область, місто Чортків(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розроблення детального плану території для розміщення сміттєсортувального комплексу (місце оброблення відходів) в районі вул. Петра Чубинського м.Чортків
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудування
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
26.05.2026 11:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7350 - Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації)
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧортківська
Сума550 000.00 UAH