-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інтерактивна панель BenQ RE04 75" (RE7504) з ПК Модулем та настіннем кріпленням (або еквівалент) для потреб Сил оборони України
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-007269-a
Завершена
1 104 380.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2026 13:26 - 25.05.2026 00:00
Відповідь надана
Поставка товару
Номер:
0cd0cb10fdb7466b953e7a8f1eace0d5
Дата опублікування:
20.05.2026 14:05
Опис:
Доброго дня, товар є в наявності і ми готові поставити хоч на наступний день після підписання договору. Прошу уточнити поставка в 1 місце чи різні, а також чи потрібен монтаж?
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Умовами тендерної документації проведення монтажу товару не передбачено. Поставка товару здійснюється відповідно до вимог та умов, що зафіксовані в тендерній документації та проекті Договору. Орієнтовно це одна адреса
Дата відповіді:
22.05.2026 13:12
Відповідь надана
Термін постачання
Номер:
6c16767e62b642dea11dc6d9904b5d12
Дата опублікування:
20.05.2026 13:51
Опис:
Добрий день. Чи можливо збільшити термін постачання до 30.07.2026?
Відповідь:
Шановний Учаснику! За результатами розгляду Вашого звернення повідомляємо наступне.
Оголошена в електронній системі закупівель процедура закупівлі відкриті торги з особливостями проводиться Замовником для забезпечення потреб Сил оборони України матеріально-технічними цінностями (інтерактивні панелі), що є необхідними для виконання функцій з оборони держави під час дії воєнного стану.
Відповідно до умов тендерної документації та проекту Договору (Додаток 4), строк постачання предмета закупівлі визначено до 30 червня 2026 року, який Замовник вважає достатнім для здійснення поставки визначеного обсягу товару.
Під час воєнного стану є дуже важливим здійснити своєчасно в найкоротші терміни забезпечення Сил оборони України необхідними засобами для захисту суверенітету нашої держави.
У зв’язку з вищенаведеним, Замовник не вважає за необхідне вносити зміни до тендерної документації щодо збільшення строку поставки товару.
Дата відповіді:
22.05.2026 12:09