-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інтерактивна панель BenQ RE04 75" (RE7504) з ПК Модулем та настіннем кріпленням (або еквівалент) для потреб Сил оборони України
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-007269-a
Завершена
1 104 380.00
UAH з ПДВ
Номер:
ce2472d07cfa4748aa96c9f832eabc30
Внутрішній номер закупівлі:
29283176
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-007269-a
Замовник:
Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021701
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Павло Харченко +380684506823 uproboronazakup2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 104 380.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2026 13:26 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2026 13:26 - 28.05.2026 00:00
Аукціон:
28.05.2026 11:01 - 28.05.2026 11:43
Період кваліфікації:
28.05.2026 11:43 - 29.05.2026 14:14
Період завантаження договору:
04.06.2026 00:00 - 14.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 104 380.00 Інтерактивна панель BenQ RE04 75" (RE7504) з ПК Модулем та настіннем кріпленням (або еквівалент) для потреб Сил оборони України