• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інтерактивна панель BenQ RE04 75" (RE7504) з ПК Модулем та настіннем кріпленням (або еквівалент) для потреб Сил оборони України

Оголошено тендер

1 104 380.00 UAH
Номер: 1248fc1c491a4c838038db111de943e6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-20-008360-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
Замовник: Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 1 104 380.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інтерактивна панель BenQ RE04 75" (RE7504) з ПК Модулем та настіннем кріпленням (або еквівалент) для потреб Сил оборони України
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 20.05.2026 12:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяВознесенівський
Сума1 104 380.00 UAH