-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-05-18-012067-a
Торги не відбулися
357 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2026 16:24 - 24.05.2026 00:00
Відповідь надана
Кабель КГ
Номер:
00972f3915004d7c89d0f7c7b2bd1ec4
Дата опублікування:
21.05.2026 09:07
Опис:
Шановний Замовнику! У тендерній документації визначено потребу у закупівлі кабелю марки КГ 4х150 завдовжки 35 метрів. Звертаємо Вашу увагу, що кабель КГ у такому перерізі є рідкісною позицією, а зазначений обсяг (35 м) є занадто малим для запуску окремої лінії виробництва на заводах-виробниках. Це суттєво обмежує коло потенційних учасників та може призвести до відсутності пропозицій. З метою успішного проведення закупівлі та залучення максимальної кількості учасників, чи розглядатимете Ви кабель марки КГНВ 1х150 в чотири нитки, в кількості 140 м?
Відповідь:
Шановний потенційний Учаснику ! на Ваш запит надаємо розширену відповідь.
Замовником оголошено закупівлю багатожильного кабелю марки КГ 4х150 (чотири жили перерізом 150 мм² в єдиній гумовій оболонці) загальною довжиною 35 метрів. Учасником у складі тендерної пропозиції запропоновано кабель марки КГНВ 1х150 (або КГнв 1х185) загальною довжиною 140 метрів. Запропонована Учасником продукція є конструктивно іншим товаром з відмінними фізико-механічними характеристиками з огляду на таке:
1. Невідповідність конструкції та технології монтажу: Замовнику потрібен один кабель, який має 4 ізольовані жили в єдиній захисній оболонці (3 фази + нуль/заземлення). Заміна одного чотирижильного кабелю на чотири окремі одножильні кабелі суттєво змінює умови експлуатації, радіус вигину лінії, створює додаткове індуктивне посилання та потребує додаткових витрат на їх спільне прокладання, маркування і кріплення, що не передбачено вимогами Замовника.
2. Невідповідність матеріалів виконання: Кабель марки КГ має гумову ізоляцію та оболонку, тоді як запропонований кабель КГНВ виготовлений з ПВХ-пластикату. Ці матеріали мають різні показники гнучкості (особливо при низьких температурах), що є критичним для умов використання Замовника.
Щодо твердження Учасника про «обмеження кількості кола учасників»:
Посилання Учасника на звуження конкуренції є повністю безпідставним. Кабель марки КГ 4х150 є стандартним, серійним продуктом ринку кабельно-провідникової продукції, який масово виготовляється багатьма різними виробниками (як в Україні, так і за кордоном) та є у вільному комерційному доступі. Будь-який учасник мав рівну можливість придбати та запропонувати товар, який чітко відповідає потребі Замовника. Замовник самостійно визначає технічні параметри предмета закупівлі, виходячи з умов безпеки та специфіки роботи свого обладнання. Учасник плутає поняття «розширення конкуренції» з намаганням нав'язати товар з іншими характеристиками, який просто є у нього в наявності. Намагання поставити 4 окремі кабелі замість одного багатожильного є грубим порушенням технічного завдання і такий товар не є еквівалентом.
На підставі вищевикладеного, керуючись нормами чинного законодавства про публічні закупівлі, Ваша пропозиція буде відхилена.
Дата відповіді:
21.05.2026 11:41
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
1eadd4c09d8841f68c1edf46e800293d
Дата опублікування:
20.05.2026 14:26
Опис:
Доброго дня. Приймаєте ви до розряду заміну "Кабель КГ 4х150" у кількості 35 м на "Кабель КГнв 1х185" у кількості 140 м, щоб проклати його у чотири нитки, паралельно ?
Відповідь:
Доброго дня. Заміна категорично не приймається.
Дата відповіді:
20.05.2026 14:47