-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-05-18-012067-a
Торги не відбулися
357 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
23e1e71b4d44489abd48165b8684bca6
Внутрішній номер закупівлі:
29258208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-18-012067-a
Замовник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ханицька Ірина Євгеніївна +380532510476 khanitska.i@pte.poltava.ua http://te.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
357 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2026 16:24 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2026 16:24 - 27.05.2026 10:00
Аукціон:
з 28.05.2026 15:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴357 000.00 ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція