-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Оголошено тендер
357 000.00
UAH
Номер:
01335d4874f44217a65c963056287f87
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-18-011001-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
357 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
18.05.2026 14:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кабель АВВГ
Кількість
100 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель з мідними жилами ВВГ
Кількість
150 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель ВВГнг
Кількість
250 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель КГ
Кількість
35 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Провід ПВС
Кількість
2130 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Провід з мідними жилами ПВ1
Кількість
25 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Провід з мідними жилами ПВ3
Кількість
35 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Гофротрубка
Кількість
2040 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кріплення гофротруби
Кількість
300 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кабельні наконечники мідно-лудженні
Кількість
24 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Наконечник кабельний мідний DT-25-6 (з отвором Д6,5мм для болта М-8) під опресування
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Наконечник кабельний мідний DT-25-8 (з отвором Д8,5мм для болта М-8) під опресування
Кількість
42 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Наконечник кабельний алюмінієвий DL-25 ( з отвором для болта М-8) під опресування
Кількість
22 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Наконечник кабельний алюмінієвий DL-50 (з отвором для болта М-8) під опресування
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Наконечник кабельний алюмінієвий DL-10 (з отвором для болта М-8) під опресування
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума357 000.00 UAH