-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Урни для сміття металеві за кодом ДК 021:2015:34920000-2 – Дорожнє обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-007156-a
Завершена
490 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2026 12:52 - 30.04.2026 00:00
Відповідь надана
Просимо внести зміни до технічної специфікації
Номер:
0d1b071a11bd41c6b295e6b4dd6a306d
Дата опублікування:
25.04.2026 20:30
Опис:
Шановний Замовнику!
У технічній специфікації до предмета закупівлі
«Товар для благоустрою території (урни)» зазначено об’єм внутрішнього бака (110–120 л),
однак відсутня пряма вимога щодо його обов’язкової наявності у комплекті.
Це може призвести до різного трактування учасниками та формування некоректних пропозицій.
Просимо внести зміни до технічної специфікації, а саме передбачити:
«Урна повинна бути укомплектована внутрішнім знімним баком об’ємом 110–120 л, який входить до складу предмета закупівлі.»
З повагою,
Учасник
Відповідь:
Шановний Учаснику! Замовник має на меті придбання товару у вигляді урни, з об’ємом внутрішнього бака (110–120 л), а не комплекту. Всі вимоги до товару містяться в складі технічної специфікації. А отже, підстави для внесення змін до тендерної документації є відсутніми.
Дата відповіді:
27.04.2026 12:22
Відповідь надана
ДИСКРИМІНАЦІЙНІ ВИМОГИ
Номер:
73d0e4858bcf4446a3fc0ec7028828ca
Дата опублікування:
24.04.2026 11:26
Опис:
Шановний Замовнику, розглянувши тендерну закупівлю у п. 15 Додатка №2 встановлена вимога про надання копій сертифікатів ISO 9001, ISO 14001 та ISO 45001 за сферою сертифікації – виробництво, видані на ім’я Учасника процедури закупівлі та/або виробника товару або офіційного представника виробника в Україні органом з сертифікації (органом з оцінки відповідності), який акредитований в установленому порядку (НААУ) – на підтвердження надати сферу акредитації ОС (ООВ) або посилання на вебсайт, де ця інформація є відображеною- вважаємо цю вимогу дискримінаційною та такою, що штучно звужує коло учасників, з огляду на наступне:
1. Сертифікація за стандартами ISO є добровільною (згідно з Законом України «Про стандартизацію») та потребує значних фінансових і часових витрат на впровадження та аудит. Вимога про наявність одразу ТРЬОХ вузькоспеціалізованих сертифікатів створює переваги лише для великих промислових підприємств і фактично унеможливлює участь представників малого бізнесу та приватних підприємців (ФОП), які мають необхідне обладнання та потужності для виробництва якісних металевих урн, але не мають вказаних сертифікатів.
2. Предметом закупівлі є урни для сміття металеві. Це технічно простий виріб. Якість металевого виробу підтверджується технічними паспортом або сертифікатом, а не наявністю у штаті учасника розробленої системи екологічного менеджменту (ISO 14001) чи менеджменту охорони праці (ISO 45001) та (ISO 9001) — сертифікат на систему управління, а не на товар. Якість товару підтверджується сертифікатами відповідності або паспортами якості, а не сферою акредитації органу ISO.
3. Відповідно до ст. 5 Закону «Про публічні закупівлі», Замовник не може встановлювати умови, що обмежують конкуренцію. Вимога про сертифікацію саме за сферою «виробництво» для трьох міжнародних стандартів є надмірною для даного предмета закупівлі.
Отже, вимагаємо внести зміни до Тендерної документації та прибрати вимоги, які обмежують коло потенційних учасників та є дискримінаційними. У випадку не внесення змін до Тендерної документації буде подана скарга до АМКУ на основі рішень № 5468-р/пк-пз від 17.03.2021 та № 18182-р/пк-пз від 11.08.2021 Колегії АМКУ (вимога про надання сертифікатів ISO 14001, ISO 45001 та ISO 9001,що є надмірною та дискримінаційною, оскільки вона обмежує участь суб’єктів малого підприємництва, які спроможні поставити товар, але не мають відповідних сертифікатів, що не є обов’язковими згідно із законодавством)та є дискримінаційною, оскільки вона обмежує участь потенційних постачальників.
Відповідь:
Доброго дня, дякуємо за звернення, зміни будуть внесені.
Дата відповіді:
24.04.2026 12:10