-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Урни для сміття металеві за кодом ДК 021:2015:34920000-2 – Дорожнє обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-007156-a
Завершена
490 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
38d968439b1046e1a7a1b9d5d1d961c3
Внутрішній номер закупівлі:
29006579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-007156-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21710384
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Академіка Глушкова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Баран +380673437626 prozorro@vdng.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
490 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2026 12:52 - 30.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2026 12:52 - 03.05.2026 00:00
Аукціон:
04.05.2026 13:53 - 04.05.2026 14:34
Період кваліфікації:
04.05.2026 14:34 - 07.05.2026 14:53
Період завантаження договору:
13.05.2026 00:00 - 23.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴490 000.00 Урни для сміття металеві за кодом ДК 021:2015:34920000-2 – Дорожнє обладнання