-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Урни для сміття металеві за кодом ДК 021:2015:34920000-2 – Дорожнє обладнання
Оголошено тендер
490 000.00
UAH
Номер:
2504753539d240079173bf84dccd9507
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-23-008454-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21710384
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Академіка Глушкова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21710384
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Академіка Глушкова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
490 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Урни для сміття металеві за кодом ДК 021:2015:34920000-2 – Дорожнє обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнання
Дата опублікування:
23.04.2026 12:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Урна для сміття металева
Кількість
25 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума490 000.00 UAH