-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Господарське приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-007582-a
Завершена
56 968.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.04.2026 14:26 - 26.04.2026 00:00
Відповідь надана
пензлі
Номер:
9b0487ae200d47e9986446b2bf71db51
Дата опублікування:
24.04.2026 09:41
Опис:
Вітаю!Уточніть будь ласка розміри пензлів Щітка малярна біла ручка флейц12мм\4\425мм , Щітка макловиця,Вікторія 4,5*175\5.1х35х57,цікавить ширина пензлів і ворса ?
Відповідь:
Добрий день. Були внесені зміни до Додатку 4 Технічна специфікація. Прошу переглянути.
Дата відповіді:
24.04.2026 11:42