• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Господарське приладдя

Завершена

56 968.00 UAH з ПДВ
Номер: 2b6cff166a06461988845ae27c162ef8
Внутрішній номер закупівлі: 28964751
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-20-007582-a   
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Контактна особа: Дунько Дмитро 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 56 968.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.04.2026 14:26 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.04.2026 14:26 - 29.04.2026 12:00
Аукціон: з 30.04.2026 13:47
Період кваліфікації: 29.04.2026 12:00 - 30.04.2026 10:24
Період завантаження договору: 06.05.2026 00:00 - 16.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴56 968.00 Господарське приладдя