• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Господарське приладдя

Оголошено тендер

56 968.00 UAH
Номер: 7be023c5ce20412ab0772ecd5a6d40dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-20-009195-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 56 968.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Господарське приладдя
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Дата опублікування: 20.04.2026 14:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума56 968.00 UAH