-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові вікна.
Тендер Prozorro UA-2026-04-13-001860-a
Завершена
286 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.04.2026 10:56 - 18.04.2026 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
a7558bd23e134032977a98d0f6d705c5
Дата опублікування:
15.04.2026 14:21
Опис:
Чи потрібно проводити уточнюючі заміри конструкцій перед виготовленням?
Відповідь:
Уточнюючі заміри перед виготовленням проводити не потрібно. Розміри які вказані у тендерній документації остаточні.
Дата відповіді:
15.04.2026 17:14