-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові вікна.
Тендер Prozorro UA-2026-04-13-001860-a
Завершена
286 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b2de23a7f5ad43ce85782089c1730e16
Внутрішній номер закупівлі:
28896741
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-13-001860-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БОЖКОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№16)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564268
-
Адреса:
38734, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, село Божківське(п), ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Станіслав Матвійчук +38066543798 vergalnatalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
286 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.04.2026 10:56 - 18.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2026 10:56 - 21.04.2026 00:00
Аукціон:
21.04.2026 15:01 - 21.04.2026 15:42
Період кваліфікації:
21.04.2026 15:42 - 22.04.2026 11:55
Період завантаження договору:
28.04.2026 00:00 - 08.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴286 000.00 Металопластикові вікна.