-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна.
Оголошено тендер
286 000.00
UAH
Номер:
db5f1a4146244d7cb21fd3218ac4932a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-13-002322-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БОЖКОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№16)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564268
-
Адреса:
38734, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, село Божківське(п), ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БОЖКОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№16)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564268
-
Адреса:
38734, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, село Божківське(п), ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
286 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопластикові вікна.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.04.2026 10:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Металопластикові вікна.
Кількість
89.76 метр квадратний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума286 000.00 UAH