• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 1

Термометри, термоперетворювач та інше

Завершена

883 476.72 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.04.2026 12:57 - 19.04.2026 00:00
Відповідь надана

Лот №2

Номер: 30e4435ecd484825b427741231f38d6d
Дата опублікування: 15.04.2026 10:10
Опис: Добрий день Шановний замовник. Просимо усунути не відповідність технічних характеристик згідно паспорту виробника, а саме вказати: Позиція 2. 8 пункт. клас допуску 2,0 Пункт 9.Межа…. +-0,0075t Позиція 3. пункт 8. Клас допуску 2,0 Позиція 15 Внутрішній вимірювальний елемент: 3,0-НН Ø3,0 мм в кераміці або кабель КТМС-НН-d=4,5 завчасно дякуємо.
Відповідь: Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді: 17.04.2026 11:43
Відповідь надана

Технічні парамертри

Номер: 87105534f5e94531ac28b27d16ca101a
Дата опублікування: 14.04.2026 13:03
Опис: Шановний замовник. Позиція №2 Термометр манометричний електроконтактний ТМП-100 С 0-200°C указан клас точності -1,6 виробник виготовляє термометри ТМП-100 С з класом тоності -1,5 . Просимо виправити у -ТЕХНІЧНІЙ СПЕЦІФІКАЦІЇ. Позиція №4 Термометр ТСМ-100 казан клас точності 2,5 виробник виготовляє термометри ТМП-100 С з класом тоності -1,5 Просимо виправити у ТЕХНІЧНІЙ СПЕЦІФІКАЦІЇ.
Відповідь: Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді: 17.04.2026 11:43
Відповідь надана

Виправлення технічних параметрів

Номер: 36bda9f10ba449fa962fb18af2a99898
Дата опублікування: 13.04.2026 11:39
Опис: Поважний замовник. В позиції №3 "Термометр Термометр технічний ТТЖ 0-100 С", вказана «Термометрична рідина: Спиртовий.» На температуру від 0 до 100 С, виробником використовуеться «Термометрична рідина: керосин (гас)» Просимо виправити у Додатку 4 до ТД. ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ. В позиції №4 Термометр ТСМ-100, вказана «діаметр термобалона 12 мм, довжина з’єднувального капіляра 6 м, Виробник виробляє термометри з стандартним рядом длін капілярів: «Довжина з’єднувального капіляра: 2,5 м; 4м; 6м; 10м; 16м» Просимо обрати потрібну дліну капіляра. Розмір діаметра термічного балона варіюється від 12 мм до 14 мм, просимо вказати 12-14мм. Просимо виправити у Додатку 4 до ТД. ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ. В позиції №7 "Термометр ТТЖ-М вик. 1 (0+50С)-1-160/66" вказана «Термометрична рідина: керосин.» На низьку температуру від 0 до 50 С виробником використовується «Термометрична рідина: метилкарбитол.» Просимо виправити у Додатку 4 до ТД. ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ.
Відповідь: Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді: 14.04.2026 13:55