-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Термометри, термоперетворювач та інше
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-006383-a
Завершена
883 476.72
UAH з ПДВ
Період оскарження:
10.04.2026 12:57 - 19.04.2026 00:00
Скарга
Скасована
КЕП
екненгоо
Номер:
9742b8dbe6534dc4bc0ef5e992e0bd4c
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-04-10-006383-a.a2
Назва:
екненгоо
Скарга:
Пов'язані документи:
Учасник
- Лист перекидання коштів 2025.doc 10.04.2026 13:10
Причина:
Скарга скасована суб'єктом оскарження
Дата скасування:
10.04.2026 13:10
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
434f5280f7dd43a09167bdf35f90df20
Заголовок пункту скарги:
шлоешгнлдш
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на закупівлю
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з процедурою 24 годин
Ідентифікатор класифікації:
Умови проекту договору
Тип порушення:
Умови проекту договору
Опис суті пункту скарги:
гшгнлшгл
×
-
Назва доказу:
нлглг
-
Повʼязаний документ:
Лист перекидання коштів 2025.doc
Вимоги:
Зобов'язати замовника скасувати рішення (повністю чи частково)
×
-
гнлглгл
Скарга
Скасована
КЕП
кпкпеп
Номер:
13a8e62f57c64d1da9d00cb84545dd5e
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-04-10-006383-a.b1
Назва:
кпкпеп
Скарга:
Пов'язані документи:
Учасник
- Лист перекидання коштів 2025.doc 10.04.2026 13:01
Причина:
Скарга скасована суб'єктом оскарження
Дата скасування:
10.04.2026 13:04
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
c024b01a3fed4acf901fafe64b07d572
Заголовок пункту скарги:
кпкп
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на закупівлю
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Відміна процедури закупівлі
Тип порушення:
Відміна процедури закупівлі
Опис суті пункту скарги:
кпкапкап
×
-
Назва доказу:
кпркап
-
Повʼязаний документ:
Лист перекидання коштів 2025.doc
Вимоги:
Зобов'язати замовника скасувати рішення (повністю чи частково)
×
-
кпкпкп