-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Термометри, термоперетворювач та інше
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-006383-a
Завершена
883 476.72
UAH з ПДВ
Номер:
3b4718c4028d4072a2d5531fa0245b4a
Внутрішній номер закупівлі:
28889936
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-006383-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38410000-2 Лічильні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
883 476.72 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 12:57 - 19.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 12:57 - 22.04.2026 10:00
Аукціон:
23.04.2026 12:27 - 23.04.2026 12:50
Період кваліфікації:
23.04.2026 12:50 - 11.05.2026 14:37
Період завантаження договору:
06.05.2026 00:00 - 16.05.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴299 772.72 ЛОТ 1 – Термометри
- Лот №2 ₴583 704.00 ЛОТ 2 – Термоперетворювач та інше