-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабель ВБбШв нг
Тендер Prozorro UA-2026-03-27-007443-a
Завершена
549 882.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2026 13:53 - 03.04.2026 00:00
Відповідь надана
Продовження терміну подачі пропозиції
Номер:
aff5d93b690e4fd5bab6218cc7f7fc3c
Дата опублікування:
02.04.2026 15:23
Опис:
Шановний замовнику! Для якісного виконання вимог тендерної документації виникла потреба у додатковому часі. Це пов’язано з необхідністю уточнення технічних вимог та отримання додаткових документів і дозволів, калькуляцію з локалізації. Просимо продовжити термін подачі тендерної пропозиції на 5 робочих днів, до 11.04.26. Щиро дякуємо за розуміння!
Відповідь:
Шановний учасник, оголошення про проведення відкритих торгів було оприлюднено 27.03.2026 р. Даний товар підприємству потрібен у найкоротші терміни. Для внесення змін у оголошення і тендерну документацію потрібні вагомі причини.
Дата відповіді:
02.04.2026 16:54