• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кабель ВБбШв нг

Завершена

549 882.00 UAH з ПДВ
Номер: 5dccf2526faf4eeb901f8b87f3c330b2
Внутрішній номер закупівлі: 28752566
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-27-007443-a   
Замовник: Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
Контактна особа: Котельчук Тетяна Володимирівна +380532510476 kotelchuk.t@pte.poltava.ua http://te.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 549 882.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.03.2026 13:53 - 03.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.03.2026 13:53 - 06.04.2026 10:00
Аукціон: 07.04.2026 13:00 - 07.04.2026 13:47
Період кваліфікації: 07.04.2026 13:47 - 08.04.2026 10:05
Період завантаження договору: 14.04.2026 00:00 - 24.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴549 882.00 Кабель ВБбШв нг