-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабель ВБбШв нг
Оголошено тендер
549 882.00
UAH
Номер:
d0e430eeccae4b6f883bc2d6cc0fa1e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-27-008658-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
549 882.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кабель ВБбШв нг
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
27.03.2026 13:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кабель ВБбШв нг.
Кількість
390 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума549 882.00 UAH