-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-03-09-001926-a
Завершена
1 414 341.30
UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.03.2026 10:21 - 14.03.2026 00:00
Відповідь надана
Суперечливі вимоги
Номер:
bfd809d4ccf149829162bf45bfc6aec3
Дата опублікування:
11.03.2026 15:05
Опис:
Шановний замовнику, у Вас в Додатку 1 до Тендерної документації вказано, що на підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) "учасник повинен надати довідку за формою 1". В той же час в Додатку 6 міститься вимога надати довідку на підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору в довільній формі. Внесіть зміни і зазначте однозначно, як саме треба підтвердити наявність аналогічного договору, будь ласка. Так само необхідно внести ясність стосовно того, яку кількість договорів треба підтвердити - в Додатку один йде мова про "договір" , а в Додатку 6 вже про "не менше 2 копій договорів".
Відповідь:
Дякую за запитання. Зміни внесено
Дата відповіді:
11.03.2026 15:24